БЕЗ ВИХІДНИХ

Терміновий
ремонт холодильників
в Києві з гарантією якості

КОНСУЛЬТАЦІЯ

безкоштовна і якісна діагностика по телефону

ЗАПЧАСТИНИ

для ремонту холодильників використовуємо тільки якісні запчастини від офіційного виробника

ГАРАНТІЯ

якщо протягом 6 місяців знову знову зламається холодильник, майстер приїде і виконає повторний ремонт безкоштовно

ВИЇЗД МАЙСТРА

майстер в найкоротший термін приїде і виконає ремонт

Досвід

в нашому сервісному центрі працюють майстри з досвідом від 5 років

Будь-який бренд

виконуємо ремонт холодильників будь-яких брендів

Який ремонт холодильників ми виконуємо?

Ремонт холодильников - ремонт термостата
Заміна терморегулятора, термостата, пускового реле
Ремонт холодильников - Устранение утечки
Усунення витоку в системі
Ремонт холодильников - ремонт блока управления
Ремонт блоку управління
Ремонт холодильников - замена электронного датчика
Заміна електронного датчика
Ремонт холодильников - заправка холодильника фреоном
Заправка холодильника фреоном
Ремонт холодильников - замена компрессора
Заміна компресора

Як ми працюємо

Ремонт холодильников в Киеве
Вы оставляете заявку

Ви залишаєте заявку

Связываемся

Зв'язуємося, уточнюємо деталі

Мастер выезжает к вам

Майстер виїжджає до вас

Ремонт холодильника

Ремонт холодильника

Оплата

Оплата, наша фірмова гарантія

Ремонт яких холодильників ми виконуємо?

Ціни на ремонт холодильників

Назва Ціна
Виклик майстра* (При ремонті холодильника)0 грн*
Виклик майстра 200 грн
Заміна пуско-захисного реле від 550 грн
Заміна терморегулятора від 850 грн
Заміна нагрівача від 450 грн
Продування забитої системи від 1000 грн
Усунення витоку фреону від 800 грн
Усунення витоку фреону в запіненій частини від 2000 грн
Заміна мотор компресора від 2500 грн
Заміна термодатчика від 700 грн
Заміна вентилятора від 600 грн
Малий ремонт від 400 грн
*При ремонті холодильника на дому виклик БЕЗКОШТОВНИЙ!
0

Років

Досвіду на ринку ремонту холодильників
0 +

Холодильників

успішно відремонтували майстри нашого сервісу
0

Місяців

гарантії на запчастини і виконані роботи

Нас легко знайти

м. Київ, вул. Магнітогорська 1
rembut.kiev.ua@gmail.com

Терміновий і якісний ремонт холодильників

Без холодильника не обходиться жоден будинок. Він зберігає продукти свіжими, і дозволяє мати завжди під рукою необхідні інгредієнти для приготування улюблених страв. Але, як і будь-яка техніка, він виходить з ладу і це не просто засмучує господарів будинку, а й викликає масу незручностей. Тому ремонт холодильників з виїздом майстра додому дуже затребувана послуга в сфері ремонту побутової техніки в Києві.

Поломки при яких потрібен ремонт холодильника

Причиною такої роботи може бути неправильне положення холодильника. Перед тим як викликати майстра по ремонту холодильного обладнання на дому, подивіться, в якому становищі стоїть холодильник. Він не повинен стикатися з трубами, меблями або іншими предметами. Також переконайтеся, що його положення. Іншою причиною гучної роботи може бути пошкодження підвіски компресора. А ось це краще довірити фахівцям.
Скупчення води в нижній частині холодильника говорить про засмічення трубки, яка призначена для відводу. Така поломка найчастіше зустрічатися в старих холодильниках і з нею впоратися самостійно непросто, тому Вам варто викликати майстра по ремонту холодильників на будинок. Вам залишиться тільки очистити холодильник від продуктів, а очищенням засмічення в трубці займуться досвідчені руки майстрів по холодильниках компанії «Rem-but» в Києві.
Щільний шар «шуби» на стінках може свідчити про вихід з ладу регулятора температури або негерметичні прилягання двері. З останнім легко розібратися, це або механічне пошкодження гумового ущільнювача або неправильне положення агрегату. А ось несправності з регулятором краще довірити майстру по ремонту холодильників. Надмірне охолодження або недоохлажденіе може бути пов’язано з масою причин, розібратися з якими допоможуть досвідчені майстри. Такий стан справ може вказувати на витік холодоагенту з системи, поломку терморегулятора, засмічення і розрив трубок, покриття інеєм випарник. У цій ситуації без досвіду ремонт неможливий і Вам варто викликати майстра з сервісу Rem-But в Києві, який дешево і професійно виконає ремонт вашого холодильника.
Якщо холодильник запущений і індикатор роботи горить, але холоду немає всередині, це означає, що стався витік охолоджувача – фреону або трапився розрив трубок в одній з систем. Для такої роботи знадобитися виклик майстра, який не тільки швидко проводить діагностику холодильника, але і здійснює ремонт на дому. Відсутність «ознак життя» з боку компресора може вказувати на вихід його з ладу, поломку реле, або неполадки в електросхемі. Самостійно з цим не впоратися ніяк, тому досвідчені майстри компанії «Rem-but» в Києві готові здійснити терміновий ремонт будь-яких холодильників, як старих так і з системою ноу фрост, відповідно і ціна буде суттєво відрізнятися.
Така ситуація теж свідчить про поломку пускозахисна реле. Ця деталь знаходитися в моторі компресора. Щоб холодильник працював, як і раніше його краще замінити на новий. Це продовжить його термін служби і вбереже від частих ремонтів.
Крім цих явних проблем, холодильний агрегат страждає від часу і неправильної експлуатації. Неполадки можуть накопичуватися, і з часом вивести його зі строю. Масштаби несправностей можуть бути настільки великими, що змусять вас купувати новий холодильник. Щоб продовжити термін його служби, краще викликати приватного майстра і провести діагностику і профілактичний ремонт холодильників в Києві на дому. Такі послуги надає компанія «Rem-but», яка завжди допоможе розібратися з будь-якою несправністю.
Крім основних типів поломок, необхідно знати, що кожна торгова марка має свої специфічні особливості. Тому і ремонт холодильника безпосередньо залежить від якості його комплектуючих, і типу заморозки (ноу фрост або крапельна).
Система No Frost більш сучасна і в її «серце» лежить вентилятор, який забезпечує рівномірний розподіл холодного повітря по камері.
Деякі холодильники обладнані двома типами заморозки одночасно: холодильною камерою – крапельної, а морозильної – No Frost.
Крім стандартних несправностей, може знадобиться ремонт електронної системи управління, яка відповідає за температуру в морозильній і холодильній камерах.

Наші послуги

Майстри Компанії «Rem-but» в Києві надають широкий спектр послуг спрямованих на ремонт вашого холодильника або морозильника за доступною ціною. У сервісному центрі компанії тільки кваліфіковані фахівці і тільки сучасне обладнання для ремонту та діагностики.
Терміновий ремонт холодильників з виїздом на будинок – це дуже зручна послуга, і ми і ми її надаємо для вашої зручності, позбавляючи від турбот про тривалої і дорогої транспортуванні по Києву, Вам потрібно всього лише викликати майстра і насолоджуватись відремонтованим холодильним обладнанням.
Що виконують наші майстри по холодильниках?
  1. діагностику холодильного обладнання і його окремих частин;
  2. локальний ремонт і заправку фреону;
  3. діагностика мотора-компресора термостата і реле;
  4. ремонт електроніки і датчиків;
  5. прочищення засмічень в системі трубок;
Відновлення зовнішнього вигляду, поклейку захисних плівок і інші процедури, які продовжать термін служби холодильного обладнання і його окремих частин.
При введенні в пошуковий рядок слів «ремонт холодильник Київ» система видасть величезну кількість результатів пропозицій від фірм, сервісних центрів і навіть приватних осіб. Але як викликати правильного майстра і отримати якісну послугу з ремонту холодильників дешево?
Довіртеся фахівцям компанії «Rem-but» і отримаєте оперативність, якість і відповідальне виконання робіт будь-якої складності за доступну ціну. Наші майстри ремонтують будь-які марки холодильників, як старі, так і нові, використовуємо тільки оригінальні запчастини і комплектуючі, завжди готові виїхати додому і допомогти розібратися з несправністю вашого холодильника дешево.
Сервісний центр «Rem-but» – це першокласні послуги з обслуговування і ремонту холодильників на дому, ціна якого повністю доступна і має високу якість. Кваліфіковані майстри знають особливості кожної моделі холодильника і способи усунення будь-яких поломок. Ми знаємо наскільки виводить з рівноваги будь-яка несправність, завжди готові прийняти ваш виклик, щоб терміново виконати ремонт Вашого холодильника в найкоротші терміни.
Теги: []
Догори

Call Now